sobota, 12 czerwca 2010

. kilka nowych .


. black heart queen .

. bibelot z dużym czarnym szklanym sercem w części bazowej, wypełniony czarnymi i szarymi koralikami szklanymi o rożnych kształtach, całość kompozycji dopełniona uroczymi zawieszkami w kształcie kłódki i kluczyka z motywem serca .

długość : zawieszka ( 7 cm) + łańcuszek (80 cm)                  cena :  26 zł        SPRZEDANY . silver leaf .

. bazę tego bibelotu stanowi piękny ażurowy liść, wypełnienie to szklane perły i koraliki szklane w szarym kolorze oraz zawieszki srebrne w kształcie małych ażurowych listków i serc .

długość:  zawieszka (8 cm) + łańcuszek (80 cm)            cena:  25 zł      SPRZEDANY. l'amour . love . amore .

. srebrne  serce z napisami l'amour  love  amore, z drugiej strony z motywem kwiatowym, bibelot wypełniony jest koralikami szklanymi w różnych kolorach a także perełkami i masą perłową, całość dopełniają zawieszko w kolorze srebrnym w kształcie klucza, serca i kłódeczki z kluczykiem . 

długość :   zawieszka (6,5 cm) + łańcuszek (80 cm)           cena : 26 zł


. for owl lovers .

. leśny bibelot z zawieszka w kształcie sowy, jako baza szklany liść w oliwkowym kolorze, całość wykończona szklanymi koralikami w kolorach oliwkowym i szarym . 


długość :   zawieszka (6,5 cm) + łańcuszek (80 cm)           cena : 23 zł
. grandma locket .

.bibelotw kolorze złotym  inspirowany medalionami z starych czasów, zawieszki w kształcie listów, serca oraz złotego pantofelka dodają mu uroku, całość osadzona na złotym łańcuszku .

długość :   zawieszka (5,5 cm) + łańcuszek (80 cm)           cena : 22 zł    SPRZEDANY 
. bling bling .

. bibelot wykonany z płytek z tłoczonym wzorem w kolorze złotym, oraz koralików przeźroczystych w kształcie listków ze złoconym wzorem. dodatkowo zawieszki w kształcie szpileczki, serca i małego serca made with love .


długość :   zawieszka (6 cm) + łańcuszek (80 cm)           cena : 24 zł   SPRZEDANY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz