sobota, 9 kwietnia 2011

. po dłuższej przerwie .

. kilka bibelotów . 
. na razie brak czasu nie pozwala mi na tworzenie nowych bibelotów,
ale mam nadzieję niedługo się to zmieni .  


. matrioszka w czerwieni.

. bibelot z matrioszką zdobiony czerwonymi koralami szklanymi, łańcuszek w kolorze srebrnym. wymiary matrioszkii 70x40 mm

cena : 33 zł 


. kwiatowy medalion .
. bibelot z medalionem wytłaczanym w kwiatowy wzór, szklane kremowe perły, zawieszki w kształcie szpilki, koszyka, grzebyka. łańcuszek w kolorze srebrnym.

cena : 32 zł


. medalion morski . 

. bibelot pachnący wakacjami z wzorzystą łezką, koraliki szklane w kolorze lazurowym, zawieszki w kształcie rybki, rozgwiazdy i tęczy. łańcuszek w kolorze srebrnym.

cena : 32 zł


. skrzydło Daliego . 

. bibelot z tłoczonym skrzydłem, szklane koraliki w kolorze fioletowym, zawieszki w kształcie miękkiego zegara, napisu love i serca. łańcuszek w kolorze srebrnym .

cena : 32 zł


. sekretny medalion. 

bibelot z ażurowym medalionem i szklanymi koralikami w kolorze czarnym, zawieszki w kształcie kokardy, serca i wieszaka, łańcuszek w kolorze srebrnym .

cena : 33 zł


. pudrowe serce . 
. bibelot z pięknym ażurowym sercem otoczony pastelowymi perłami i zdobiony atłasową różową kokardą. łańcuszek w kolorze srebrnym .

cena 36 zł


. serce do szycia . 

bibelot krawiecki z wzorzystym sercem, otoczony kremowo-lawendowymi perłami, zawieszki w kształcie nożyczek, guzika i maszyny do szycia, łańcuszek w kolorze srebrnym.

cena : 33 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz