środa, 7 lipca 2010

. kolejne lipcowe .


.  sewing machine . 

. piękny bibelot dla miłośniczki szycia i krawiectwa, fioletowa kolorystyka, szklane koraliki i lampworki. zawieszki w kształcie kłecka wełny, maszyny do szyci, maszyny do szycie Singer i nożyczek. łańcuszek w kolorze srebrnym .

długość : zawieszka ( 8 cm) + łańcuszek (80 cm)                  cena :  26 zł     SPRZEDANY


. blue summer .

. wakacyjny bibelot z zawieszkami w kształcie muszelki, motyla i parasolki przeciw słonecznej. wzorzyste kulki z modeliny (fimo) i koraliki w turkusowych morskich kolorach inspirowanych lazurowym wybrzeżem. łańcuszek w kolorze srebrnym .

długość : zawieszka ( 7,5 cm) + łańcuszek (80 cm)                  cena :  24 zł      SPRZEDANY


. cherry girl .

. dziewczęcy bibelot zdobiony zawieszkami w kształcie wisienek. kolorystyka czerwono- zielona nawiązująca do wiśniowej inspiracji. całość zakończona pięknym czerwonym sercem. łańcuszek w kolorze srebrnym .

długość : zawieszka ( 7 cm) + łańcuszek (80 cm)                  cena :  24 zł          SPRZEDANY . made for an angel .

. bibelot z parą skrzydeł w części bazowej oraz zawieszkami w kształcie skrzydeł i piórek. kolorystyka szaro-przezroczysta, koraliki szklane różnych kształtów. pleciony łańcuszek w kolorze czarnym z ozdobnymi przekładkami z szklanych kulek w kolorze dymnego kwarcu . 

długość : zawieszka ( 9 cm) + łańcuszek (80 cm)                       
dostępny w IDEA FIX CONCEPT STORE ul, Miodowa 23/1 KRAKÓW

.key to the secret garden . 

. butelkowo zielony bibelot zdobiony dużym sercem ze szkła i koralikami o różnych kształtach, zwieńczony na górze lampworkiem . zawieszki w kształcie: klucza, serca-kłódki i wzorzystego serca. łańcuszek w kolorze srebrnym.

długość : zawieszka ( 9 cm) + łańcuszek (80 cm)                   
dostępny w IDEA FIX CONCEPT STORE ul, Miodowa 23/1 KRAKÓW. hot chili .

. bibelot dla gorącej dziewczyny z szklanymi lampworkami w kształcie papryczek chili i zawieszkami w kształcie rewolweru, widelczyka i łyżeczki. całość wykończona łańcuszkami i szklanymi koralikami w czarnym kolorze. pleciony łańcuszek w kolorze czarnym .

długość : zawieszka ( 9 cm) + łańcuszek (80 cm)                    
dostępny w IDEA FIX CONCEPT STORE ul, Miodowa 23/1 KRAKÓW

    

. made in the dark .

. bibelot inspirowany łańcuszkowymi naszyjnikami, utrzymany w czarno-szarych kolorach. zawieszki w kształcie serca, kłódki i pęku kluczyków. pleciony łańcuszek w kolorze czarnym.

długość : zawieszka ( 9 cm) + łańcuszek (80 cm)                  cena :  29 zł 


ps:  pozdrawiam z nad biurka pełnego nowych korali, zawieszek i inspiracji.


. gratisy . 

. dodam tylko jeszcze że do każdego bibelota dodaje kolczyki róże :) w wybranym kolorze : fuksja, czarny, czerwony, i "kawa z mlekiem" (nie wiem jak to inaczej nazwać)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz