wtorek, 13 lipca 2010

. przyszła paczka ... są nowe bibeloty .. letnie nowości wśród bibelotów szybko się nie skończą,
przyszły dwie paczki z zamówionymi koralami i zawieszkami, 
więc bibelotów będzie jeszcze więcej . 

. lemon juice .

. bibelot cytrynowy w sam raz na upalne dni . cytrynowe serca lampwork, małe kryształowe serce Swarovski Crystal, masa perłowa i szklane koraliki. zawieszki w kształcie truskawki motyla, liści i serca. łańcuszek w kolorze srebrnym . 

długość : zawieszka ( 8 cm) + łańcuszek (80 cm)           cena :  29 zł  SPRZEDANY


. sailor .

. bibelot w marynarskim stylu w biało- granatowej kolorystyce, zawieszki w kształcie żaglówki, koła sterowego, kotwicy, muszelki i konika morskiego . perły szklane granatowe i białe, listki szklane Jablonex i lampwork. łańcuszek w kolorze srebrnym .długość : zawieszka ( 7,5 cm) + łańcuszek (80 cm)       cena :  27 zł SPRZEDANY


 . magic unicorn .

. bibelot magiczny z jednorożcem . kryształowy szary liść, koraliki szklane i perły szklane. zawieszki w kształcie jednorożca, skrzydełek, gwiazdki i kłódki z kluczykiem . łańcuszek w kolorze srebrnym .

długość : zawieszka ( 7 cm) + łańcuszek (80 cm)                     SPRZEDANY


. pinky pig .

. bibelot inny niż wszystkie, motywem przewodnim są świnki, dwie lampworkowe różowe i metalowe zawieszki w kształcie świnek. wszystko utrzymane w różowym kolorze z dodatkiem szklanych koralików i lampworka. łańcuszek w kolorze srebrnym .

długość : zawieszka ( 7 cm) + łańcuszek (80 cm)                     
dostępny w IDEA FIX CONCEPT STORE ul, Miodowa 23/1 KRAKÓW

. black africa .

. afrykański bibelot z sercem z lawy wulkanicznej i zawieszkami w kształcie zebry, słonia, drzewa i ważki . koraliki szklane szare i czarne i metalowa pastylka z afrykańskim wzorem na zwieńczeniu bibelota . łańcuszek w kolorze srebrnym .

długość : zawieszka ( 7 cm) + łańcuszek (80 cm)                    
dostępny w IDEA FIX CONCEPT STORE ul, Miodowa 23/1 KRAKÓW


. purple & gold. 

. fioletowo-złoty bibelot z dużym złotym sercem. zawieszki w kształcie kotka , serca i szpileczki, koraliki szklane w kolorach fioletowych . łańcuszek w kolorze złotym . 


długość : zawieszka ( 8 cm) + łańcuszek (80 cm)                  
dostępny w IDEA FIX CONCEPT STORE ul, Miodowa 23/1 KRAKÓW

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz