wtorek, 3 sierpnia 2010

. morskie i leśne opowieści .


. zamówiłam niedawno lampworki* różnych kolorach,
 przedstawiam dziś serię zielono-morsko-niebieską .
. inspiracje zaczerpnięte z lasu, łąki i morza . . Bambi . 

. limonkowo zielone serce lampwork, ozdobione oliwkowymi i cytrynowymi koralikami szklanymi, jako zawieszki : kwiat, biedronka, drzewo i śliczna sarenka która przypomniała mi zaraz o bajce z dzieciństwa dlatego nazywam ten bibelot Bambi . łańcuszek w kolorze srebrnym . 

Długość:  zawieszka 7 cm + 60 cm łańcuszek        cena : 29 zł    SPRZEDANY. sea tale .

. ażurowy liść, lampwork w kształcie monety w kolorze toni morskiej, szklane koraliki w kształcie liści i srebrzonych baryłek, zawieszki w kształcie truskawki, kwiatu, liścia. łańcuszek w kolorze srebrnym . 

Długość:  zawieszka 8 cm + 60 cm łańcuszek        cena : 29 zł    SPRZEDANY
. sea life .

. bibelot opowiadający o życiu morskich zwierząt, znajdziemy tu żółwia,  ażurową rozgwiazdę muszlę i konika morskiego. dwa lampworki w kolorze morskim i szklane koraliki dopełniają całości . łańcuszek w kolorze srebrnym .

Długość:  zawieszka 7 cm + 60 cm łańcuszek        cena : 28 zł    SPRZEDANY . holiday .

. wakacyjny bibelot z zawieszkami w kształcie muszelki, motyla i parasolki przeciw słonecznej. wzorzyste kulki z modeliny (fimo) i koraliki w turkusowych morskich kolorach inspirowanych lazurowym wybrzeżem. główną część stanowy srebrne serce we wzory . łańcuszek w kolorze srebrnym .

długość : zawieszka ( 7,5 cm) + łańcuszek (80 cm)                  cena :  25 zł      SPRZEDANY. stormy weather .

. burzowo granatowy bibelot z szklanym szlifowanym liściem, szklane koraliki w kolorze chabrowym i kremowe perły, zawieszki w kształcie kotwicy, żaglówki, konika morskiego i koła sterowego .łańcuszek w kolorze srebrnym .

długość : zawieszka ( 7,5 cm) + łańcuszek (80 cm)                  cena :  27 zł      SPRZEDANYwszystkie bibeloty są dostępne na allegro:
* lampwork czy szkło weneckie ? 

hmmm ... dla mnie szkło weneckie powinno posiadać srebro lub złoto w zatopione w środku tak jak jest to w oryginale weneckim , jednak te lampworki są wykonane podobną metoda lecz złoto i srebro jest zastąpione innym metalem . i nadal nie wiem jak to zapisywać . 


pozdrawiam . 

1 komentarz:

  1. Bambi jest wspaniały! A że każda artystyczna i wartościowa czynność zasługuje na docenienie ;) Doceniam wszytko co tutaj tworzysz! Piękności!

    OdpowiedzUsuń