wtorek, 21 grudnia 2010

. przerwa świąteczna .


. przedstawiam kilka bibelotów która postały przed CVP 3 
i tam były pokazywane a teraz są już dostępne w sprzedaży .

. ja oddaję się pieczeniu pierników i ogłaszam świąteczna przerwę . 


 . pracowania krawcowej .. bibelot z szklanym fioletowym liściem, zdobiony perłami i szklanymi koralikami a także lawendową metalową różyczką. zawieszki w kształcie maszyny do szycia Singer, nożyczek i szpulki nici . łańcuszek w kolorze srebrnym . 


cena : 33 zł. śnieżynki .
. bibelot godny królowej śniegu z ażurowa łezką, w szaro- grafitowej kolorystyce zdobiony zawieszkami w kształcie płatków śniegu . łańcuszek w kolorze srebrnym .
 


 . secesyjna ważka . . bibelot z pięknym medalionem i kwiatowym wzorze, utrzymany w szaro- grafitowej tonacji, zdobiony perłami i szklanymi koralikami. zawieszki w kształcie małej i dużej ważki oraz listka. łańcuszek w kolorze srebrnym . 


cena : 33 zł  SPRZEDANY


 . black paris . . bibelot z dużą wieżą Eiffela i koralikami w czarnym kolorze, zdobiony atłasową kokardką i zawieszkami w kształcie kluczyka i wieszaka. łańcuszek w kolorze srebrnym . 

 . telephone . . bibelot w intensywnie zielonym kolorze z szklanym liściem, zdobiony koralikami w rożnych odcieniach zieleni. zawieszki w kształcie telefonu, fotela bujanego i zielonego imbryka. łańcuszek w kolorze srebrnym.


cena : 31 zł


 . j'adore . . bibelot z ażurowym medalionem, inspirowany paryskim szykiem . atłasowa kokardka w kolorze nude, szklana perły i koraliki szklane. zawieszki w kolorze kapelusza, okularów w o kocim kształcie i wieży Eiffela. łańcuszek w kolorze srebrnym . 


cena : 33 zł  SPRZEDANY
. sailor in love .. bibelot marynarski w kolorach czerwono- granatowo perłowych, zawieszki w kształcie koła sterowego, kotwicy żaglówki i rozgwiazdy, zdobiony perłami, masa perłową i szklanymi koralami a także metalową różą. łańcuszek w kolorze srebrnym .


http://www.eclect.pl/handmade/bibelot/


 . funny . . bibelot z wzorzystym sercem zdobiony perłami i szklanymi koralikami w kolorze brudnego różu, zawieszki w kształcie biedronki, konika na biegunach i wisienek. łańcuszek w kolorze srebrnym . 


cena: 31 zł    SPRZEDANY . morska kulka . . bibelot zdobiony kulką z szkła weneckiego w kolorze morskim i szklanymi koralikami w podobnej nucie kolorystycznej. zawieszki w kształcie kokardki, zegara i łyżeczki. łańcuszek w kolorze srebrnym .


cena: 33 zł    SPRZEDANY
. my music . . bibelot muzyczny z ażurową łezką zdobiony przezroczystymi koralikami w rożnych kształtach. zawieszki w kształcie klucza wiolinowego, serca saksofonu i trąbki. łańcuszek w kolorze srebrnym . 


cena : 33 zł  SPRZEDANY
. hot love . . bibelot w ognistym czerwonym kolorze zdobiony szklanym liściem i koralikami w kolorze czerwonym, zawieszki w kształcie napisu' love', rewolweru i serca przebitego strzałą. pikanterii dodają dwie szklane papryczki chilli . łańcuszek w kolorze srebrnym.


cena : 32 zł . mój mały paryż . . minimalistyczny bibelot, wieża Eiffela, pantofelek i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze kawy z mlekiem. 


.cena. 18 zł    SPRZEDANY . mały fotel bujany . . minimalistyczny bibelot, fotel bujany, kłębek wełny z drutami i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze bordo. 


.cena. 19 zł   SPRZEDANY . mała garderoba . . minimalistyczny bibelot, wieszak, pantofelek i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze bordo. 
 . kapelusz z zielonego wzgórza . . minimalistyczny bibelot, kapelusz, okulary vintage i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze butelkowo zielonym. 


.cena. 19 zł   SPRZEDANY
. mała sówka . . minimalistyczny bibelot, sówka i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze butelkowo zielonym. 


.cena. 20 zł. mały singer. 


. minimalistyczny bibelot, maszyna singer, szpula nici i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w butelkowo zielonym. .cena. 19 zł


. Basia .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz