poniedziałek, 6 grudnia 2010

. różane bibeloty .


. przedstawiam nowe różane bibeloty .


 . różany ogród . 


. bibelot z dużą fioletową monetą, ozdobiony szklanymi koralikami i perłami, a także dodatkowa dwoma lawendowy różami . zawieszki w kształcie wieszaka, pantofelka i flakonu perfum. łańcuszek w kolorze srebrnym . cena : 34 zł
 czarna krawcowa .


. bibelot z czarnym sercem, zdobiony szklanymi koralami i różą, zawieszki w kształcie maszyny do szycia, kłębka wełny i wieszaka. łańcuszek w kolorze srebrnym . cena : 33 zł. popołudniowa herbatka . 

. brązowo miodowy bibelot z szklanymi koralami i różyczkami, zawieszki w kształcie serca, łyżeczki i imbryka, zakończony brązową szklana monetą . łańcuszek w kolorze srebrnym .

cena : 33 zł


. i kilka innych nowości . 


 . paryski szyk . 


. bibelot z wieżą Eiffela i zawieszkami w kształcie nożyczek. zdobiony perłami w kolorach szaro - perłowych i atłasową wstążką. łańcuszek w kolorze srebrnym . cena : 32 zł . kontrasty . 


. bibelot z ażurową łzą i zawieszkami w kształcie serca, klucza i kłódki. kolorystyka kontrastowa, perłowo-szara. łańcuszek w kolorze srebrnym .cena : 32 zł. zimowo . 

. zimowy bibelot z szklanymi przeźroczystymi koralami i perełkami. zawieszki w kształcie łyżwy, śnieżynki i serca. zakończenie w kształcie wzorzystego serca . łańcuszek w kolorze srebrnym.

cena : 33 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz