piątek, 5 listopada 2010

. kolory, kolory kolory .


  .  na początku przedstawiam Wam trzy szalone kolorowe bibeloty . . full of colours .

. bibelot z kolorowymi kredkami i zwieszakami w kształcie pluszowych misiów . kolorystyka fioletowo- żółto- pomarańczowa, korale szklane i masa perłowa. łańcuszek w kolorze srebrnym .
cena : 30 zł
.turquoise crayon. 


. bibelot z dwoma turkusowymi kredkami w kolorach miętowo-turkusowych. zawieszka w kształcie parasolki. zdobiony szklanymi koralami, perłami i masą perłową . łańcuszek w kolorze srebrnym. cena 31 zł  SPRZEDANY

. strawberries fields . 


bibelot z srebrnym sercem w podstawie, zawieszkami w kształcie truskawki i wisienek. kolorystyka zielono-czerwona. dodatkowo zdobiony kolorową kredką i truskawką . łańcuszek w kolorze srebrnym. cena : 31 zł


. i  czas na kolejne nowości . . pearl marine .


. bibelot z srebrnym medalionem w kolorystyce perłowo-granatowej.zawieszki w kształcie rozgwiazdy, kotwicy, statku i koła sterowego. łańcuszek w kolorze srebrnym.cena : 32 zł SPRZEDANY 
. sweet paris .


bibelot z wieżą Eiffela zdobiony kremowymi perłami i różowymi koralami szklanymi. zawieszki w kształcie nożyczek i kluczyka, dodatkowo zdobiony atłasową kokardą . łańcuszek w kolorze srebrnym .cena : 32 zł    SPRZEDANY. celtic stories .. lazurowy bibelot złożony z korali i pereł w kolorach szarym i turkusowym. zawieszki w kształcie drzewa i piórka. zdobiony dużym elementem z tłoczonymi wzorami. łańcuszek w kolorze srebrnym. cena : 32 zł


. lavender .


. kolejna wariacja na temat bibelota krawieckiego. tym razem w lawendowo-wrzosowych kolorach. z zawieszkami w kształcie wieszaka nożyczek i maszyny do szycia . łańcuszek w kolorze srebrnym. 


cena : 30zł  SPRZEDANY

. so lucky .


. butelkowo-zielony bibelot dla szczęściary. z zawieszkami w kształcie czterolistnej koniczynki, muchomora, kluczyka i kostki do gry. zdobiony szklanymi koralami i dużym szklanym zielonym liściem. łańcuszek w kolorze srebrnym . cena : 28 zł. golden touch .


. bibelot ze złotym medalionem i zawieszkami w kształcie aniołka z sercem, serca i szpilki. kremowe perły i fioletowo różowe szklane koraliki, dodatkowo kokardka atłasowa w pudrowo-różowym kolorze. łańcuszek w kolorze złotym. 


cena : 31 zł  SPRZEDANY. purple medallion .

. bibelot z ażurowym medalionem w kolorze fioletowo-wrzosowym. zawieszki w kształcie kapelusza wieszaka i parasolki. wykończony perłami o odcieniu lawendowym i fioletowymi koralami. łańcuszek w kolorze srebrnym .


cena : 32 zł   SPRZEDANY. sapphire . 

bibelot z ażurowym skrzydłem i zawieszkami w kształcie rewolweru, zegara i vintage okularów. granatowe parły i szafirowe szklane korale dopełniają całości . łańcuszek w kolorze srebrnym.


cena : 31 zł  SPRZEDANY 


Pozdrawiam Basia 1 komentarz:

  1. uwielbiam Twoje prace, i w końcu wypatrzyłam coś dla siebie ;>

    OdpowiedzUsuń