czwartek, 18 listopada 2010

. nowe bibeloty, nowa metoda .. przedstawiam kilka pierwszych bibelotów wykonanych z użyciem nowej metody . . for ice skater .
. bibelot idealny dla łyżwiarki w kolorach zimowych, perły w odcieniach grafitu, bieli i lawendy, zawieszki w kształcie śnieżnych płatków. zakończenie w kształcie serca. łańcuszek w kolorze srebrnym.
cena: 35 zł      SPRZEDANY . blue(s) .
. szafirowy muzyczny bibelot z dużym kluczem wiolinowym i małymi zawieszkami w kształcie nutki, gitary i nutki połączonej z kluczem wiolinowym i małego klucza wiolinowego. szafirowe szklane koraliki i perły i lampwork w części górnej. łańcuszek w kolorze srebrnym.
cena: 33 zł  SPRZEDANY. little girl .
. słodki bibelot w kolorach morelowo-wrzosowych, zawieszki w kształcie grzebienia z kokardką, konika bujanego i parasolki. Zakończony sercem. łańcuszek w kolorze srebrnym .
cena: 33 zł  SPRZEDANY. honey Alice .
. bibelot z miodową szklaną łezką, wykończony szklanymi koralami, perłami i lampworkiem. inspirowany Alicją w krainie czarów, w roli zawieszek kapelusz od Szalonego Kapelusznika, świnka do podkładania pod nogi dla Czerwonej Królowej, kluczyk oraz grzybek. łańcuszek w kolorze srebrnym.
cena: 35 zł. silence is golden .

minimalistyczny bibelot z złotym sercem i perłowo wrzosowymi koralikami. ozdobiony pudrowo-różową kokardką. łańcuszek w kolorze złotym.
cena: 30 zł.cafe latte.

bibelot a kolorach kawowo-perłowych z atłasową wstążką. zdobiony perłami i koralikami w kolorze kawy.zakończony wzorzystym złotym sercem. łańcuszek w kolorze złotym.
cena: 30zł  SPRZEDANY Pozdrawiam Basia 

1 komentarz: