niedziela, 28 listopada 2010

. kilka małych bibelotów .


. przedstawiam nowe małe bibeloty .  . mały pantofelek .


. minimalistyczny bibelot, grzebyk, pantofelek i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze różowym. .cena. 17 zł   SPRZEDANY . mały królik .


. minimalistyczny bibelot, królik, serce, kluczyk i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze szarym. .cena. 18 zł. mała krawcowa .

. minimalistyczny bibelot, nożyczki, maszyna do szycia Singer i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze granatowym.

.cena. 18 zł   SPRZEDANY


. zapraszam do polubienia bibelotów na fb .


sobota, 27 listopada 2010

. zimowe opakowania .. przedstawiam nowe zimowe opakowanie idealne na prezenty . 

. wszystkie którzy planują obdarować kogoś bibelotem na święta chciałam poinformować że ze względu na większą niż normalnie liczbę zamówień muszę ustalić ostateczny termin ich składania . aby wszystkie paczki dotarły spokojnie pod choinkę proszę o składanie zamówień do 14 grudnia . 
. powiew nowości .


. kilka nowości .


 . paparazzi . 


. bibelot z przezroczystymi szklanymi koralami, zawieszki w kształcie klucza wiolinowego, aparatu, kłódki i klucza. ozdobiony dużą wzorzystą łezką. łańcuszek w kolorze srebrnym . cena: 34 zł . primabalerina . 


. bibelot z srebrnym sercem, różowo-morelowe szklane korali i kremowe perły. zawieszki w kształcie baletek, baletnicy i kłódki . łańcuszek w kolorze srebrnym . cena : 34 zł    SPRZEDANY
. kwiat paproci . . folkowe drewniane czarne serce w kwiatowe wzory. zawieszki w kształcie i kwiatów i liścia. szklane korale w kolorach czarnym i fioletowym. łańcuszek w kolorze srebrnym . cena : 32 zł. leśna szarość . 


. bibelot z ażurowym liściem, kolorystyka szara korale szklane i lampwork. zawieszki w kształcie sowy, drzewa i liścia. ozdobiony dodatkowo szarą atłasową kokardką. łańcuszek w kolorze srebrnym .cena : 34 zł   SPRZEDANY
. mała szara sowa .. minimalistyczny bibelot, sówka, drzewko i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze szarym. .cena. 18 zł   SPRZEDANY
. mała papryczka .. minimalistyczny bibelot, papryczka chilli, muchomor, rewolwer i bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze czerwonym. .cena. 18 zł. mała miłość .
. minimalistyczny bibelot, napis love, serce, truskawka i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze czerwonym. 


.cena. 18 zł   SPREDANY


. wrzosowy . 

. bibelot z dużym liściem, w kolorach fioletowych. koraliki szklana i lampworki. zawieszki w kształcie grzebienia z kokardka aparatu i koszyka. łańcuszek w kolorze srebrnym. cena : 33 zł

Pozdrawiam Basia 

niedziela, 21 listopada 2010

. małe bibeloty .. pomysł na małe bibeloty pojawił się kiedy dostałam ostatnią paczkę i znalazłam
 w niej pięknego królika/zająca .

. nie chciałam żeby się zagubił wśród innych zawieszek i szkiełek więc dodałam tylko kluczyk i kokardkę. i nie mogłam się nadziwić jak bardzo ta minimalistyczna wersja przypadła mi do gustu więc postanowiłam zrobić też inne.  


...


 . mały imbryczek . 


. minimalistyczny bibelot, imbryk, łyżeczka i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze kawy z mlekiem. .cena. 17 zł   SPRZEDANY . mała sarenka . 


. minimalistyczny bibelot, sarenka, klucz i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze szarym. .cena. 17 zł
. mała sówka .. minimalistyczny bibelot, sowa, domek dla ptaków i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze granatowym. 


.cena. 19 zł  SPRZEDANY. mała baletnica .

. minimalistyczny bibelot, baletnica, baletki i serce bibelotowe 'made with love'. dla osłody kokardka w kolorze pudrowym.
.cena. 19 zł   SPRZEDANY


Pozdrawiam Basia 

czwartek, 18 listopada 2010

. nowe bibeloty, nowa metoda .. przedstawiam kilka pierwszych bibelotów wykonanych z użyciem nowej metody . . for ice skater .
. bibelot idealny dla łyżwiarki w kolorach zimowych, perły w odcieniach grafitu, bieli i lawendy, zawieszki w kształcie śnieżnych płatków. zakończenie w kształcie serca. łańcuszek w kolorze srebrnym.
cena: 35 zł      SPRZEDANY . blue(s) .
. szafirowy muzyczny bibelot z dużym kluczem wiolinowym i małymi zawieszkami w kształcie nutki, gitary i nutki połączonej z kluczem wiolinowym i małego klucza wiolinowego. szafirowe szklane koraliki i perły i lampwork w części górnej. łańcuszek w kolorze srebrnym.
cena: 33 zł  SPRZEDANY. little girl .
. słodki bibelot w kolorach morelowo-wrzosowych, zawieszki w kształcie grzebienia z kokardką, konika bujanego i parasolki. Zakończony sercem. łańcuszek w kolorze srebrnym .
cena: 33 zł  SPRZEDANY. honey Alice .
. bibelot z miodową szklaną łezką, wykończony szklanymi koralami, perłami i lampworkiem. inspirowany Alicją w krainie czarów, w roli zawieszek kapelusz od Szalonego Kapelusznika, świnka do podkładania pod nogi dla Czerwonej Królowej, kluczyk oraz grzybek. łańcuszek w kolorze srebrnym.
cena: 35 zł. silence is golden .

minimalistyczny bibelot z złotym sercem i perłowo wrzosowymi koralikami. ozdobiony pudrowo-różową kokardką. łańcuszek w kolorze złotym.
cena: 30 zł.cafe latte.

bibelot a kolorach kawowo-perłowych z atłasową wstążką. zdobiony perłami i koralikami w kolorze kawy.zakończony wzorzystym złotym sercem. łańcuszek w kolorze złotym.
cena: 30zł  SPRZEDANY Pozdrawiam Basia 

poniedziałek, 15 listopada 2010

. magiczne gwoździe ‎.‎. od jakiegoś czasu szukałam nowej metody na zaczepianie korali. i znalazłam ją ! :) 


. teraz bibeloty będą dużo trwalsze i dużo bardziej pracochłonne, ale będę z nich jeszcze bardziej zadowolona. metalowe "gwoździe" stały się idealnym rozwiązaniem i na stałe zagoszczą w bibelotach . 


. i zdjęcia nowej metody zaczepiania korali . 


. po dłuższej zabawie z srebrnym długopisem nożyczkami i klejem przedstawiam także nowe metki i klamerki w liczbie 109 :) 


. nowe bibeloty pojawią się już wkrótce . 


Pozdrawiam Basia 

piątek, 5 listopada 2010

. kolory, kolory kolory .


  .  na początku przedstawiam Wam trzy szalone kolorowe bibeloty . . full of colours .

. bibelot z kolorowymi kredkami i zwieszakami w kształcie pluszowych misiów . kolorystyka fioletowo- żółto- pomarańczowa, korale szklane i masa perłowa. łańcuszek w kolorze srebrnym .
cena : 30 zł
.turquoise crayon. 


. bibelot z dwoma turkusowymi kredkami w kolorach miętowo-turkusowych. zawieszka w kształcie parasolki. zdobiony szklanymi koralami, perłami i masą perłową . łańcuszek w kolorze srebrnym. cena 31 zł  SPRZEDANY

. strawberries fields . 


bibelot z srebrnym sercem w podstawie, zawieszkami w kształcie truskawki i wisienek. kolorystyka zielono-czerwona. dodatkowo zdobiony kolorową kredką i truskawką . łańcuszek w kolorze srebrnym. cena : 31 zł


. i  czas na kolejne nowości . . pearl marine .


. bibelot z srebrnym medalionem w kolorystyce perłowo-granatowej.zawieszki w kształcie rozgwiazdy, kotwicy, statku i koła sterowego. łańcuszek w kolorze srebrnym.cena : 32 zł SPRZEDANY 
. sweet paris .


bibelot z wieżą Eiffela zdobiony kremowymi perłami i różowymi koralami szklanymi. zawieszki w kształcie nożyczek i kluczyka, dodatkowo zdobiony atłasową kokardą . łańcuszek w kolorze srebrnym .cena : 32 zł    SPRZEDANY. celtic stories .. lazurowy bibelot złożony z korali i pereł w kolorach szarym i turkusowym. zawieszki w kształcie drzewa i piórka. zdobiony dużym elementem z tłoczonymi wzorami. łańcuszek w kolorze srebrnym. cena : 32 zł


. lavender .


. kolejna wariacja na temat bibelota krawieckiego. tym razem w lawendowo-wrzosowych kolorach. z zawieszkami w kształcie wieszaka nożyczek i maszyny do szycia . łańcuszek w kolorze srebrnym. 


cena : 30zł  SPRZEDANY

. so lucky .


. butelkowo-zielony bibelot dla szczęściary. z zawieszkami w kształcie czterolistnej koniczynki, muchomora, kluczyka i kostki do gry. zdobiony szklanymi koralami i dużym szklanym zielonym liściem. łańcuszek w kolorze srebrnym . cena : 28 zł. golden touch .


. bibelot ze złotym medalionem i zawieszkami w kształcie aniołka z sercem, serca i szpilki. kremowe perły i fioletowo różowe szklane koraliki, dodatkowo kokardka atłasowa w pudrowo-różowym kolorze. łańcuszek w kolorze złotym. 


cena : 31 zł  SPRZEDANY. purple medallion .

. bibelot z ażurowym medalionem w kolorze fioletowo-wrzosowym. zawieszki w kształcie kapelusza wieszaka i parasolki. wykończony perłami o odcieniu lawendowym i fioletowymi koralami. łańcuszek w kolorze srebrnym .


cena : 32 zł   SPRZEDANY. sapphire . 

bibelot z ażurowym skrzydłem i zawieszkami w kształcie rewolweru, zegara i vintage okularów. granatowe parły i szafirowe szklane korale dopełniają całości . łańcuszek w kolorze srebrnym.


cena : 31 zł  SPRZEDANY 


Pozdrawiam Basia